نتایج جستجو برای عبارت :

نتایج کامل مسابقات شطرنج ریتد کشوری به میزبانی شهرستان کاشمر(مورخه 30 فروردین ماه 98 )

شهرستان کاشمر - ترشیز اسپرت
بنا به گزارش پایگاه خبری ترشیز اسپورت به نقل از روابط عمومی هیات شطرنج شهرستان کاشمر در گفتگو با رئیس محترم هیات شطرنج شهرستان کاشمر وی گفت : در این مسابقات 80شرکت کننده در9دور به روش سویسی با هم به رقابت پرداختند.
ادامه مطلب
کسب مقام های اول و دوم وسوم رابه دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات شطرنج شهرستان تبیرک عرض می نماییم.دراین مسابقات آقای محمد امین محمدی مقام اول و مهدی رحیمی مقام دوم و یحیی نادری مقام سوم را کسب نموده اند و به مسابقات استانی راه یافته اند با  آرزوی موفقیت برای این عزیزان
کسب مقام های اول دوم وسوم را به دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات شطرنج شهرستان تبریک عرض می کنیم.در این مسابقات آقای محمد امین محمدی مقام اول و مهدی رحیمی مقام دوم و یحیی نادری مقام سوم راکسب کردند و به مسابقات استانی راه یافتند با آرزوی موفقیت برای این عزیزان
ادامه مطلب
مسابقات ورزشی شطرنج  همزمان با ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) ؛ ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان کاشمر در دانشگاه دولتی کاشمر در روز دوشنبه 30 اردیبهشت ماه 98 ویژه دانشجویان پسر و روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه 98 ویژه دانشجویان دختر برگزار می‌شود.

ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین، «بوکس شطرنج» یک ورزش دوگانه است که تو ۱۱ راند شامل ۶ راند شطرنج و ۵ راند بوکس است که به طور متناوب ادا می شوند و هر حریفی که هر کدام راندها را چه راند مشت زنی و چه راند شطرنج ‍‍را ببرد، کل مسابقه را توقیف است. هر راند مسابقه چه بوکس و چه شطرنج ۳ دقیقه طول می کشد و فواصل ۳۰ ثانیه ای بین راندها وجود دارد. یک بازی شطرنج واحد در طول شش راند آنجام می شود.
بدینوسیله با توجه به برگزاری اولین دوره مسابقات ورزشی در دهه کرامت 1398 ویژه اعضاء کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شهرستان خلیل آباد عناوین رشته های ورزشی به شرح ذیل اعلام می گردد.
1- فوتبال دستی
2- تنیس روی میز
3- شطرنج
4- دارت
شایسته است مدیران محترم کانون نسبت به معرفی 3تا 5 نفر از اعضاء کانون در هر رشته تا پایان وقت اداری روز سه شنبه 18 تیر ماه در قالب نامه اداری اقدام نمایند .
باتشکر کارگروه غنی سازی اوقات فراغت کانونهای مساجد شهرستان خلیل آباد
شهرداری فاتح رقابت های هندبال جام رمضان زرند
رقابت‌های هندبال جام رمضان شهرستان زرند با قهرمانی تیم شهرداری پایان یافت.

حسن جعفری دبیر هیئت هندبال شهرستان زرند گفت: در اختتامیه رقابت‌های هندبال جام رمضان شهرستان زرند و در مسابقه نهایی، دو تیم شهرداری و راه آهن به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم شهرداری زرند با غلبه بر حریف خود قهرمان این مسابقات شد.
وی افزود: مسابقات هندبال جام رمضان شهرستان زرند با حضور ۵ تیم آغاز شد که در پایان بعد از
مسابقات فوتسال آقایان جام رمضان کاشمر ، با معرفی تیم های  برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری ترشیز اسپرت از شهرستان کاشمر در گفتگو خبرنگار ما با ریاست محترم هیات فوتبال شهرستان کاشمر جناب اقای هادی پارسا کندری ایشان گفت : مسابقات فوتسال جام رمضان 1398 شهرستان کاشمر  با شرکت پانزده  تیم و در رده سنی آزاد از ابتدای ماه مبارک رمضان در سالن ورزشی انقلاب شهر کاشمر  برگزار شد.

ادامه مطلب
مهره شطرنج سایز بزرگ فوق لوکس  و لاکچری مهره ای با اصالت از جنس چوب گردو مناسب برای تخته شطرنج های چوبیکادوئی چشم گیر برای شطرنج بازان.------------------مشخصات: _سایز ۵۰در۵۰ یا ۶۰در۶۰_صددرصد چوبی _کار دست _دارای پلی استر _صددرصد ضد آب
تو این سایت میتونید حتی بدون عضویت با دوستاتون بازی کنید
+اگه عضو بشید میتونید تو مسابقات مختلف سایت شرکت کنید
++این سایت بین المللیه ولی از زبان فارسی پشتیابنی میکنه
+++توی بازی ریتینگ میگیرید (این عالیه)
++++توی بازی میتونید درخواست تساوی بدید،تسلیم بشید،چت کنید و برای خودتون یادداشت بزارید
+++++در احر بازی میگه که بازیتون به کدوم بازی های معروف شباهت داشته
++++++در این سایت به جز اینکه شطرنج بازی کنید میتونید شطرنج یاد بگیرید
تامام
نه نه نه....لی
به گزارش  پایگاه خبری ترشیز اسپورت از شهرستان کاشمر ؛ یکدوره کارگاه آموزشی شطرنج با تدریس استاد مرصاد خداشناس استاد بین المللی شطرنج و عضو تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در کاشمر تالار نیلوفر در تاریخ پنجشنبه 29فروردین ماه 98 برگزارو به پایان رسید ؛
ادامه مطلب
سایت شرط بندی معتبر
ترفندهای شطرنج, نکاتی برای انجام شطرنجتفاوت های اکثری دربین شطرنج عوام و شطرنج فنی موجود هست
آموزش اصول بازی شطرنج ارتقای سریع سطح بضاعت از یک بازیکن مبتدی و تازه کار به یک بازیکن توسعه یافته و ماهر را پیرو داشته و دستیابی به مهارت های فنی این بازی را میسر می گرداند؛ در غیر اینصورت یک بازیکن مبتدی و تازه کار برای دور اندیشی از این اصول و وصال به سکو های فراتر می بایست بازی های بیشماری را انجام دهد تا به اهمیت آن ها پی پیرو
رئیس هیات فوتبال شهرستان کاشمرخبر داد:

به گزارش خبرنگار ترشیز اسپرت ، هادی پارسا کندری  درباره مسابقات فوتسال جام رمضان افزود:  در دومین شب از مسابقات فوتسال جام رمضان امسال در روز جمعه (20اردیبهشت) با شرکت ۱۵ تیم و در قالب 3  گروه برگزار می شود.
ادامه مطلب

دیروز (یکشنبه ) من به خودم باختم !
به اخلاقم باختم !
دیروز من با وجودی که به شطرنج علاقه مند بودم  ولی رسما  از شطرنج متنفر شدم ! 
آخه مسابقات شطرنجی که ترحم نداشته باشه به چه درد میخوره ؟!:((
اشک حریف رو درآوردم میتونستم مات بشم و اشک حریف درنمیاوردم !
گاهی وقتا شطرنج هم مثل بقیه بازی ها  خیلی بد و بی رحم هستش ! 
یعنی از  دیروز تا الان که یک نصف شبه به خودم میگم خب که چی ؟!
گیرم بردی وقتی اشک یک دیگه رو درمیاری شطرنج بی معنی میشه !
من دیروز خیلی ناخ
میز شطرنج و تخته نرد شلفیکس از دست ساز بوده و از چوب راش ساخته شده
نحوه استفاده از میز و چگونگی عملکرد این یز شطرنج و تخته نرد نفیس در زیر توسط فیلی که تهیه شده در زیر به نمایش گذاشته شده است
برای نحوه سفارش و اخذ نمایندگی این محصول بینظیر با شماره تلفنهای زیر تماس حاصل فرمایید
02188492313
09121509516
www.shelfix.ir
https://www.aparat.com/v/yHAhsعنوان: فیلم شطرنج و تخته نرد

این روزها تو هر جایی که میرم یه دست شطرنج با شطرنج گوشیم بازی  میکنم :)
حالا یکبار میبازم یا مساوی یا میبریم :) 
هرچند بیشتر بازی ها رو با گوشیم اجرا میکنم میبرم :)
هی به خودم میگم کاشکی یکبار دیگه مسابقات شطرنج شروع بشه و اینبار برم شرکت کنم :)

من همیشه مُهره مشکی رو ، بر سفید ترجیح دادم و میدم :) 
مهره سفید خطای دید برام میاره  برای همین مشکی رو ترجیح دادم :)
هر وقت مهره ام مشکی بوده مطمئنم بازی رو میبرم حتی گاهاً بازی باخته رو :)
اولین جلسه برای مسابقات جایزه بزرگ شرق کشور در شهرستان قاین با حضور  شیهان پور رضایی و محسن حسن زاده رئیس هیئت کاراته شهرستان قاین و جمعی از چارت هیئت و هنرجویان برگزار گردید.
در این جلسه اعضای برگزاری مسابقه، مجری، انتظامات، داوران و مسئول تدرکات انتخاب شدند.
با تشکر
روابط عمومی شهرستان قاین
مهره های شطرنج هریک خصوصیاتی دارند که باعث می شود در شرایطی قدرتشان بیش از حالت معمول باشد و در شرایطی کمتر.
در شطرنج معروف است که: «رخ ها عاشق ستون های باز هستند»! لذا رخ ها در پوزیسیون هایی با ستون های باز قوی تر عمل می کنند.
استاد بزرگ نایجل دیویس در این درس با آوردن مثال هایی تلاش می کند این موضوع را بیشتر در ذهن بازیکن جا بیندازد.
ادامه مطلب
برای زندگی شهرستان خیلی بهتر از تهران است. حتی امکاناتی که  اینجا توی تهران برای بچه ها فراهم می کنیم از قبیل کلاس موسیقی، تکواندو شطرنج از آن بهترش شهرستان فراهم است! البته قبلا این طوری نبود. اما حالا که هست!
پیش بینی می شود ایشالا اگر تحریمهای نفتی ادامه داشته باشد اوضاع کاسبی هم توی شهرستانها بهتر از تهران باشد
ما مانده ایم و این حسرت که برویم با پولی که توی این محله کثیف و پر سر و صدا و بی نور یک واحد شصت متری خریده ایم یک خانه حیاط دار و ن
هیات دوچرخه سواری شهرضا با همکاری اداره آموزش و پرورش اقدام به برگزاری یک سری مسابقات دوچرخه سواری کوهستان ویژه دانش آموزان دختر  و پسر به قصد انتخاب تیم استعدادهای برتر شهرستان نموده است، علاقمندان جهت اطلاع بیشتر می توانند به دفاتر مدارس شهرستان مراجعه نمایند . 
برای اولین بار در زرند دختر نقال زرندی به مسابقات کشوری راه یافت
فاطمه محمدی دختر نقال زرندی برای اولین بار در زرند از طریق مسابقات فرهنگی و هنری اداره آموزش و پرورش شهرستان با کسب رتبه اول استانی به مسابقات کشوری راه یافت.
این موفقیت را ابتدا به گروه سیاوش  فاطمه ایرانمنش، امراللهی و سپس به مدیریت دبیرستان دخترانه فرزانگان خانم سیف الدینی وکادر مدرسه و موسس بنیاد رشادت خوانان دکتر اسدی تبریک عرض مینماییم.
انتهای پیام /

شطرنج پارسال رو یادتونه که ؟! (اینجا )
امسال هم مسابقات شطرنجه و چند روز دیگه کلیدش استارت میخوره ! 
 اینبار دوست دارم شرکت کنم ولی منع شطرنج شدم بخاطر شدت استرس مسابقه و به
استرسش نمی ارزه که اینبار همون مقدار سلامتی مو که دارم  بخطر بندازم و شرکت کنم :|
امسال تعداد شرکت کننده ها خیلی زیادتره به نسبت قبل و بازی ها خیلی خیلی فشرده تر !
داداش بزرگم بازم اصرار پشت اصرار که شرکت کنم !
ولی من بهش گفتم نمیتونم ! 
پرسیدند چرا ؟! 
گفتم اون ایامی که مس
شطرنج واقعی.
Real Chess – شطرنج واقعی بازی محبوب و پرطرفدار شطرنج با بیش از 5 میلیون دانلود از گوگل پلی از استودیوی بازیسازی Alienforce برای اندروید
است که به صورت رایگان عرضه شده است و به درخواست کاربران عزیز قصد معرفی
جدیدترین نسخه ان را داریم! با نصب این بازی بر روی دستگاه اندرویدیتان،
جلوه جدیدی از بازی کلاسیک شطرنج را به ارمغان می اورید! همه شمایی که در
حال خواندن این پست هستید بدون شک با بازی شطرنج آشنایی دارید، بازی ای
دونفره که بر روی صفحه ا
عقد قرارداد تعدادی از نونهالان کانون باقر العلوم ع جهت شرکت در مسابقات لیگ فوتسال شهرستان تایباد

کانون فرهنگیو هنری باقر العلوم با هدف  ایجاد روحیه ی همدلی،یادگیری کار تیمی،مسئولیت پذیری ، بین نونهالان و با همکاری آقایان صید محمدی و علیمحمدی تیمی را از طرف مسجد امام محمد باقر راهی مسابقات لیک فوتسال شهرستان تایباد کردند .

شطرنج مدرن و مدون
ماه اول/هفته اول: شاه قلعه نرفته
نیازی به بیان نیست که شاه مهم ترین مهره در شطرنج است لذا حفظ امنیت آن نیز مهم ترین مساله در بازی به حساب می آید. در شرایط معمول شما با داشتن شاهی آسیب پذیر نمی توانید طرح های خود را در صفحه پیاده کنید در عوض باید قسمت عمده توجه خود را به شاهتان معطوف کنید!قلعه رفتن یکی از بهترین روش های امن کردن موقعیت شاه خودی است. شاید این حرکت خصوصا در سطوح بالاتر شطرنج بدیهی به نظر برسد اما استاد بزرگ نایجل د
شطرنج مدرن و مدون
نیازی به بیان نیست که شاه مهم ترین مهره در شطرنج است لذا حفظ امنیت آن نیز مهم ترین مساله در بازی به حساب می آید. در شرایط معمول شما با داشتن شاهی آسیب پذیر نمی توانید طرح های خود را در صفحه پیاده کنید در عوض باید قسمت عمده توجه خود را به شاهتان معطوف کنید!قلعه رفتن یکی از بهترین روش های امن کردن موقعیت شاه خودی است. شاید این حرکت خصوصا در سطوح بالاتر شطرنج بدیهی به نظر برسد اما استاد بزرگ نایجل د

دوره کامل آموزش حرفه ای شطرنج با پولگار The Polgar Method
دوره کامل آموزش حرفه ای شطرنج با پولگار The Polgar Method دوره ده جلدی 10 Volumes توسط: Susan Polgar فرمت: MP4 + PDF همراه با پاداش ارزشمند: فایل PGN  درس ها  روش استادی 10 جلدی سوزان پولگار سوزان پولگار مربی ارشد فیده و همچنین مربیگری برخی از بهترین بازیکنان جهان است. اکنون می توانید از تخصص سوزان پولگار با برنامه جدید 10 جلدی آموزش او با نام The Polgar Method بهره مند شوید. ب ...
دریافت فایل

دوره کامل آموزش حرفه ای شطرنج با پولگار The Polgar Method دوره ده جلدی 10 Volumes توسط: Susan Polgar فرمت: MP4 + PDF همراه با پاداش ارزشمند: فایل PGN  درس ها  روش استادی 10 جلدی سوزان پولگار سوزان پولگار مربی ارشد فیده و همچنین مربیگری برخی از بهترین بازیکنان جهان است. اکنون می توانید از تخصص سوزان پولگار با برنامه جدید 10 جلدی آموزش او با نام The Polgar Method بهره مند شوید. ب ...
دریافت فایل

دریافت فایل
مسئول روابط عمومی اداره بازی و جوانان جنوب غرب تهران با اعلام این وقوف گفت: «این مسابقات در بخش بانوان داخل رده اهل سنت بزرگسالان و ووشوکاران جنوب باختر به میزبانی مجموعه ورزشی شهدای گلشهر شهرستان چهاردانگه برگزار شد که «فرناز اسلام جمال» و «مائده موسویان» بوسیله نظم در کمیت های ۷۰ و ۷۵ کیلوگرم مقام اول را کسب کردند و «فاطمه اکبری پور» داخل پیمانه ۶۰ کیلوگرم مقام دوم را از آن خود کرد.» «بلیغ محمودی» با بیان اینکه این افتخارآفرینان آبان ما
پل مرفی
احتمالا درباره بابی فیشر چیزهایی شنیده اید، اما افراد کمی درباره دیگر نابغه بزرگ آمریکایی شطرنج، پل مُرفی چیزی می دانند. این مرد فوق العاده در 1837 در نیواورلئان متولد شد. در بیست سالگی وی به وضوح قوی ترین شطرنجباز آمریکا شناخته می شد. اما قوی ترین شطرنجبازان جهان همگی در اروپا زندگی می کردند، بنابراین مرفی در 1858 برای به مبارزه طلبیدن آنها به آنسوی دنیا سفر کرد.
آنچه در این مسابقات اتفاق افتاد نمی تواند درک شود؛ تنها می تواند تحسین شو
شاه در عین حال که مهم ترین مهره شطرنج است، آسیب پذیرترین نیز هست. همین امر موجب شده که اغلب شطرنجبازان شاه را مهره ای منفعل دانسته و هیچ استفاده تهاجمی از آن نکنند. اما باید دانست که شاه در مواردی در آخر بازی و حتی وسط بازی می تواند مهره ای فعال باشد!
استاد بزرگ نایجل دیویس در این بخش از سلسله آموزش های شطرنج مدرن و مدون همراه با آوردن نمونه هایی از معتبرترین شطرنجبازان دنیا بما نشان می دهد که چطور میتوان از شاه بصورت مهره ای فعال استفاده کرد...
شطرنج مدرن و مدون
مسابقات دارات ویژه دختران 
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت  علی
اکبر (ع) و هفته جوان در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی
اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی اباد یک دوره مسابقات دارات ویژه بانوان  باهمکاری کانون والیبال عفاف  به مناسبت  ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) ، هفته جوان  و همچنین 
ایجاد شادی ونشاط در بین  دختران جوان  این شهرستان روز سه شنبه مورخه 97/1/27 با حضور 20 نفر از دختران جوان  علاقه مند به  ورزش دارت 
در سالن
مسابقات دارات ویژه دختران 
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت  علی
اکبر (ع) و هفته جوان در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی
اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی اباد یک دوره مسابقات دارات ویژه بانوان  باهمکاری کانون والیبال عفاف  به مناسبت  ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) ، هفته جوان  و همچنین 
ایجاد شادی ونشاط در بین  دختران جوان  این شهرستان روز سه شنبه مورخه 97/1/27 با حضور 20 نفر از دختران جوان  علاقه مند به  ورزش دارت 
در سالن
شهرستان کاشمر روستای رزق آباد - ترشیز اسپرت
نوزدهمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان روستایی روباز روستای رزق آباد دهستان بالاولایت بخش مرکزی کاشمر با حضور 10 تیم از روستا در زمین ورزشی روباز زیر نور روستا در حال برگزاری است.

ادامه مطلب
موقعیت جغرافیائی:: شهرستان ملایر سرزمینی است بادره ها ودشت های وسیع محاط در میان کوها با مساحتی در حدود 132008کیلومتر مربع  که از شمال به شهرستان همدان، ازمغرب به شهرستان توسرکان  ونهاوند از جنوب به شهرستان بروجرد و از شرق به شهرستان اراک محدود میشود این شهرستان پیوند ناگسستنی  از نظر طبیعی و همچنین ودر پیوندی دیرینه وتاریخی از نظر مناسبات اجتماعی واقتصادی با استان مرکزی ولرستان دارد واز نظرجمعیتی اغلب آنها شهر نشی
این تخته نرداز ۷ لایه پلی استر تشکیل شدهو صد در صد ضد آب صد در صد ضد خشدارای برترین‌ و مسن ترین چوب گردو سیاه معرق کاری دو رنگ پرکار با ارزش ترین و ماندگار ترین کادوئی که میتوانید انتخاب کنید مشخصات تخته نرد :دارای تخته نرد و شطرنجسایز : ۵۰در۵۰جنس: چوب گردو اعلاوزن : ۳کیلو و ۷۴۰ گرم طراحی داخل تخته نرد صد درصد معرق کاری معرق کاری : دستی با دقت بالا رنگ : پلی استر دو‌مواد هفت لایه

درس اول :

دَخُوت / دَخومآن خَرعَه نباشیم ! (مغرور نباشیم ! غرور کاذب گاهی کار دستِ آدم میده) 
علت باخت تو همه چیز همینه !

درس دوم : 
همیشه همه صفحه ی شطرنج و زندگی رو ببینیم و بعد درست و حساب شده حرکت کنیم که شکست نخوریم !

درس سوم :

اشتباهات خودت رو در زندگی و شطرنج نمیتونی پاک کنی !
نمی تونی به عقب برگردی و دوباره از اول بسازی و شروع کنی !
بعضی از اشتباهات قابل جبران نیستند!

درس چهارم : 
تو زندگی باید مثل زمانی که شطرنج بازی می کنید صبوری پی
در این پست سایتی متفاوتی را معرفی می کنیم که به ازای بازی شطرنج به شما مقدار کمی بیت کوین می دهد. سایت Chess Faucet یک سایت بازی شطرنج است که شما می توانید با برنده شدن در آن بیت کوین دریافت کنید. مقدار بیت کوینی که این سایت پرداخت می کند، بسیار کم است ولی شرکت در آن خالی از لطف نیست و برای علاقه مندان به بازی شطرنج می تواند یک چالش جالب باشد.
ادامه مطلب
موقعیت جغرافیائی:: شهرستان ملایر سرزمینی است بادره ها ودشت های وسیع محاط در میان کوها با مساحتی در حدود 132008کیلومتر مربع  که از شمال به شهرستان همدان، ازمغرب به شهرستان توسرکان  ونهاوند از جنوب به شهرستان بروجرد و از شرق به شهرستان اراک محدود میشود این شهرستان پیوند ناگسستنی  از نظر طبیعی و همچنین ودر پیوندی دیرینه وتاریخی از نظر مناسبات اجتماعی واقتصادی با استان مرکزی ولرستان دارد واز نظرجمعیتی اغلب آنها شهر نشین هستند

برم ؟!
نرم ؟
برم ؟
نرم ؟
برررررررررررررررررم‌؟
میرمممممممممممممم :))

+

برای خنده میرم :) میدونم اینبارو  میبازم :دی ولی میرم :)))
برای خنده هم شده میرم :)) 
کجا ؟!  مسابقات شطرنج :))) با کی میری ؟  با داداشم :)) 
هزینه ثبت نامم حتی به داداشمم گفت من ندارم بدم :))) داداشمم گفت فقط تو بیا باشه اونش با من :)))
دیگه هیچ بهانه ی برای عدم حضور تو این مسابقه ندارم اینبار برای خنده :دی و البته حکم حکومتی
داداشم میریم که داشته باشیم مسابقه شطرنج :)))) 

من میدون
 تیم  فوتسال المهدی  قهرمان مسابقات فوتسال  رده سنی نوجوانان جام رمضان در شهرستان حاجی
اباد گردید.

به
گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد ، مسابقات فوتسال رده
سنی نوجوانان   به مناسبت ماه مبارک رمضان در سالن ورزشی شهید
ذاکری  مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان حاجی
اباد با شرکت 5 تیم به صورت دوره ای  آغاز
گردیده بود   با قهرمانی تیم فوتسال نوجوانان  المهدی  مورخه 18/3/98به کار خود پایان داد .

بنابه
اظهار علی کشاورزی  رئیس هیئ
گناباد- (( شهرستان کاشمر - ترشیز اسپرت ))  در گفتگو با محمد رضا خوش باطن سرپرست هیئت ورزشی روستایی و بازی های بومی محلی خراسان رضوی گفت: در دومین دوره رقابتهای ورزشهای بومی و محلی استان های شرق کشور که در روستای باغ آسیای شهرستان گناباد برگزار شد تیم خراسان رضوی به مقام قهرمانی دست یافت. (+ تصاویر کامل )

ادامه مطلب
گناباد- (( شهرستان کاشمر - ترشیز اسپرت ))  در گفتگو با محمد رضا خوش باطن سرپرست هیئت ورزشی روستایی و بازی های بومی محلی خراسان رضوی گفت: در دومین دوره رقابتهای ورزشهای بومی و محلی استان های شرق کشور که در روستای باغ آسیای شهرستان گناباد برگزار شد تیم خراسان رضوی به مقام قهرمانی دست یافت. (+ تصاویر کامل )

ادامه مطلب
مسابقات دارات ویژه دختران  به مناسبت گرامیداشت  دهه مبارک فجر  در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی اباد یک دوره مسابقات دارات ویژه بانوان  به مناسبت  گرامیداشت  ایام دهه مبارک فجر در  دومین  روز از ایام دهه مبارک فجر  یک شنبه 13 بهمن ماه با حضور 50 نفر ازدختران  علاقه مند به  ورزش دارت  در سالن ورزشی  شهید ذاکری مجموعه ورزشی انقلاب  این شهرستان برگزار گردید. در پایان نیز به نفرات اول تا
مسابقات دارات ویژه  آقایان  به مناسبت گرامیداشت  دهه مبارک فجر  در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی اباد یک دوره مسابقات دارات ویژه آقایان  با همکاری باشگاه پوریای ولی شهرستان حاجی اباد  به مناسبت  گرامیداشت  ایام دهه مبارک فجر در چهارمین  روز از ایام دهه مبارک فجر  سه شنبه 15 بهمن ماه با حضور 50 نفر ازآقایان  علاقه مند به  ورزش دارت  در سالن ورزشی   بانوان  مجموعه ورزشی انقلاب  این شه
مسابقات دارات  گرامیداشت
ماه مبارک رمضان ویژه مددجویان کمپ ترک اعتیاد در شهرستان برگزار گردید .  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد
مسابقات دارت ویژه مددجویان کمپ ترک اعتیاد ایرانیان روز سه شنبه مورخه 7/3/98 در
شهرستان حاجی آباد برگزار گردید .

بنا به اظهار ابراهیم ارشد رئیس اداره ورزش و جوانان
شهرستان حاجی آباد طی بازدیدی که به همراه مهندس بهنام کریمی معاونت عمرانی
فرمانداری شهرستان حاجی آباد از کمپ ترک اعتیاد شهر
در سراسر پهنه نت در مورد علم شطرنج مباحث و مطالب سودمند یا صرفا سرگرم کننده وجود دارد
اما به ندرت یا تقریبا هیج یک مسیری مدون و یا حتی برنامه ای برای تمرین و پیشرفت و چگونگی
تحلیل و آنالیز میزان آن برای علاقمندان و هنرجویان این رشته ارائه نشده است.
در این وبلاگ تلاش اصلی برای ارائه ی این برنامه ی مسیر پیشرفت و دادن اطلاعات و منابع مورد
نظر و همچنین مشاوره و پشتیبانی اعم از حضوری کلاس عمومی یا خصوصی یا مجازی کلاس
اینترنتی از راه دور و غیر حضور
استاد شطرنج.

Chess Master 2013 به فارسی (استاد شطرنج) از
بهترین و چالش برانگیزترین بازی های شطرنج برای سیستم عامل اندروید می باشد
که یکی از قدیمی ترین و در عین حال پرطرفدارترین بازی های ورزشی محسوب میشود. این بازی از یک موتور قدرتمند برای چالش کشیدن شما
استفاده می کند و در صورتی که می توانید آن را شکت دهید ، پس بازی را از
دست ندهید! این بازی شما را به نهایت چالش می کشاند و می بایستی با استفاده
از استراتژی و تاکتیک ها
بدون شک آبادان و خرمشهر از گذشته تاکنون یکی از پرافتخارترین ها در ورزش بانوان درمیان دیگر شهرستان ها میباشند و این مهم بدست نیامده مگر با تلاش وکوشش ورزشکاران بااستعداد این منطقه و دلسوزی و زحمت مربیان هرچند که همواره ورزش بانوان دچار کمبودهایی بوده و هست اما افرادی هستند که با پشتکار و تلاش این کمبودها و سختی ها رو پشت سرگذاشته اند و توانسته اند برای خود جایگاهی کسب کنند و باعث افتخار خود خانواده و شهرستان شوند یکی از  این قهرمانان سرکار
تخته نرد و شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
خانه > خاتم کاری > تخته نرد خاتم و شطرنج > تخته نرد و شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
تخته نرد طرح شکار

تخته نرد و شطرنج از جنس چوب و خاتم کاری اعلی طرح دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
ابعاد :۴۰*۴۰*۳ سانتیمتر
دارای ضمانتامه کتبی ۵ ساله
متعلقات : مهره صدفی خاتم و کاور ترمه

تخته نرد شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
تخته نرد شطرنج خاتم کاری دالووری شکار بر
بنا به گزارش روابط عمومی ، پایگاه اطلاع رسانی هیئت فوتبال شهرستان کاشمر در گفتگو با محمد شایگان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر وی گفت : با توجه به فرا رسیدن فصل و بهار وشروع نقل و انتقالات و برنامه های هیات فوتبال برابر تقویم اجرایی مسابقات سال 98 و  به منظور کوتاه نمودن زمین چمن های زیر نظر این اداره از جمله استادیوم آزادی ، انقلاب و مجموعه ورزشی روستایی عارف آباد شهرستان اقدام به خرید  یک دستگاه چمن زن موتوری گیربکسی اولیومک ایتال
مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی ویژه بانوان  بمناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس  در شهرستان حاجی اباد برگزار گردید.

به گزارش روابط
عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی در مسافت
10متر ویژه  بانوان شهرستان  حاجی آباد 
بمناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس  با  حضور30
نفر از بانوان علاقه مند به ورزش تیر اندازی  10 اردیبهشت ماه مصادف با روز ملی خلیج فارس  در سالن اختصاصی تیراندازی شهرستان حاجی آباد برگزار
نخستین مرحله مسابقات سرود دانش آموزی به همت دارالقرآن حضرت علی مرتضی در شهرک برق زاهدان برگزار شد.
به گزارش شریعت نیوز  به نقل از بلوچ نیوز ، در این مسابقات که عصر روز چهارشنبه (13شهریور1398) 24 گروه سرود از دانش آموزان سطح شهرستان زاهدان در دارالقرآن حضرت علی مرتضی، باهم به رقابت پرداختند. این مسابقات در دو بخش تک‌خوانی و گروهی با داوری خوانندگان پرآوازه اهل سنت (قاری ضیاء الرحمن صحت، حافظ محمدعمر خمر، قاری محمد سارانی، مولوی جمشید رخشانی) ا
پاورپوینت کاربردهای روان‌شناسی در شطرنج
دانلود پاورپوینت با موضوع کاربردهای روان‌شناسی در شطرنج، در قالب ppt و در 26 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:   شطرنج و کودک نقش و عملکرد مهره‌ها در ذهن کودکان هوش و استعداد یا تمرین و تشویق شطرنج : سرگرمی یا رقابت نقش روان‌شناسی در ورزش حرفه‌ای شطرنج درمانی آموزش مهارت‌های شناختی راهبردهای عملی برای افزایش قدرت تصمیم گیری موارد سد راه تصمیم‌گیری در مسابقه آموزش مهارت‌های رفتاری سنجش توانمندی‌های مر
علیرضا فیروزجاه، نفر دوم مسابقات جهانی شطرنج 2019، با پرچم فیده در مسابقات حاضر بود.
میترا حجازی‌پور، بدون حجاب اسلامی در مسابقات قهرمانی شطرنج جهان شرکت کرد و از تیم ملی هم کنار گذاشته شد.
کیمیا علیزاده، دارندۀ مدال برنز المپیک، اعلام کرده به ایران بر نخواهد گشت و با پرچم کشور دیگری در المپیک حاضر خواهد بود.
سه گزارۀ بالا، به معنای شروع موج جدیدی از مهاجرت‌هاست. اگر تا پیش از این، موج مهاجرت‌های از سر بدبختی و بیچارگی، به امید داشتن یک زند
مسابقات فوتبال لیگ برتر شهرستان حاجی آباد آغاز گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی
آباد مسابقات لیگ برتر فوتبال شهرستان حاجی اباد از روز جمعه 97/11/26 با حضور
کریمی معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان حاجی آباد، اعضاء محترم شورای
شهر و جمعی از مسئولین در مجموعه ورزشی انقلاب این شهرستان آغاز گردید .
بنا به اظهار حسین شهبازی دبیر هیئت فوتبال شهرستان حاجی
آباد، مسابقات لیگ برتر شهرستان حاجی آباد از روز جمعه مو

آموزش تکنیک های شطرنج

شطرنج بازی دو نفره‌ای است که بر روی یک صفحه با ۶۴ خانه (۳۲ خانه سیاه و ۳۲ خانه سفید) به وسیله ۳۲ مهره (۱۶ مهره سفید و ۱۶ مهره سیاه) انجام می‌شود. برخی شطرنج را یک سرگرمی می‌دانند و عدّه‌ای دیگر آن را یک ورزش رزمی ذهنی محسوب می‌کنند. موفقیت در این ورزش بیش از هر چیز به توان تحلیل و فهم انتزاعی ذهن وابسته‌ است.

تاریخچه شطرنج: شطرنج یکی از کهن‌ترین بازی‌هایی‌است که امروزه نیز در میان مردم جهان رواج دارد؛ به‌طوری‌
سلام در این مقاله سایتی رو به شما معرفی میکنیم که با شطرنج بازی کردن میتونید بیت کوین بدست بیاورید.
در صورت برد شما 8 ساتوشی دریافت میکنید
در صورت مساوی کردن 4 ساتوشی دریافت میکنید
و در صورت باخت هم که هیجی دریافت نمیکنید
طول مسابقه از 8دقیقه تا 1ساعت ممکنه طول بکشه ولی بازم بستگی به مهارتتون داره
کار با این سایت خیلی راحته و اصلا هم سخت نیست.
وقتی وارد سایت میشین بالا یه کادر وجود داره برای نوشتن ادرس والت بیت کوینی شما و وسط سایت هم یه صفحه
شط
شهرستان بویین میاندشت با وسعت 1000 کیلومتر مربع و جمعیت 35 هزار نفر از غربی ترین شهرستانهای استان اصفهان که از شمال با شهرستان خوانسار و از جنوب شهرستان فریدونشهر و از شرق با شهرستان فریدن و از غرب با استان لرستان و شهرستان الیگودرز هم مرز می باشد. شهرستان بویین میاندشت دارای آب و هوای کوهستانی با بارش حدود 400 میلیمتر بصورت برف و باران از دو شهر و پنج دهستان از پنج قوم ترک ، لر ، فارس ، ارمنی و گرج تشکیل شده است. بیشتر مردم و ساکنین شهرستان از طر
شرکت روباتیک کاکتوس(خانه رباتیک آمل) جهت ارائه بهترین آموزش دوره ها و کلاس های رباتیک در شهرستان آمل ، ساری ، نور ، محمود آباد ، بهشهر و بابل برای دانش آموزان مازندرانی آماده کار می باشد.
سوابق شرکت رباتیک کاکتوس :
- 9 سال سابقه کار در حوزه رباتیک.
- کسب مقام اول و دوم فوتبالیست هوشمند دانش آموزی جهانی در کشور مکزیک
- کسب مقام اول فوتبالیست هوشمند در  مسابقات جهانی چین
کسب مقام دوم در مسابقات جهانی ربات فوتبالیست هوشمند در مسابقات ترکیه
و کسب م
مسابقات قرآن ویژه دانش آموزان جهت آمادگی در مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان در بخش حفظ عمومی و ویژه قرآن کریم، قرائت و ترتیل قرآن کریم ، اذان و مداحی در سالن اجتماعات دبیرستان برگزار شد و دانش آموزان منتخب مدرسه به مرحله شهرستان راه یافتند.
تیم فوتسال اسپاد  قهرمان مسابقات 4 جانبه فوتسال گرامیداشت هفته دفاع مقدس  در شهرستان حاجی آباد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد مسابقات 4 جانبه فوتسال رده سنی جوانان که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به همت هیئت فوتبال و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان    از روز چهار شنبه  مورخه 98/7/3در سالن ورزشی شهید ذاکری مجموعه ورزشی انقلاب  شهرستان حاجی آباد آغاز گردیده بود  جمعه مورخه 5/7/98با قهرمانی تیم فوتسال اس
افتخار آفرینی جوان پاوه‌ای در مسابقات کشوری آفرود
زکریا بهرام میرزایی قهرمان برتر کشور در مسابقات اتومبیلرانی آفرود و بهترین تایم پیست در میان ۸۹ نفر شرکت کننده در شهر رودسر در شمال کشور مقام اول را کسب کرد.
/پاوه پرس
خبرهای:
#پاوه
#روانسر
#جوانرود
#ثلاث_باباجانی
#تازه_آباد_ثلاث
با سیروان پرس وقایع چهار شهرستان روانسر،ثلاث باباجانی،پاوه و جوانرود را دنبال نمائید.
@sirwanpress
[عکس 800×800]
مشاهده مطلب در کانال
برنامه هفته پایانی مسابقات لیگ هفت سنگ نوجوانان روستای ممرآباد:جمعه 98/01/30ساعت 10 صبحمحراب - بهاران بهمن - متحد متحد - بهاران محراب - فجر نو جوایز تیمهای برتر شنبه شب در مراسم جشن نیمه شعبان ( مهدیه روستای ممرآباد)  اهدا خواهد شد. هیات بومی و محلی شهرستان کاشمر
آرین غلامی سال ۱۳۷۹ در شهرستان قائم‌شهر استان مازندران به دنیا آمد و در ۱۰ سالگی به عنوان جوان‌ترین استاد فیده شطرنج ایران شناخته شد. آرین که عضو تیم ملی ایران است، کمتر از ۲ ماه پیش در جریان رقابت‌های بین‌المللی ریلتون سوئد، از رقابت با نماینده رژیم متجاوز صهیونیستی امتناع کرد.آرین ظهر امروز (یکشنبه) به همراه خانواده خود با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد و مورد تقدیر ایشان قرار گرفت.پس از این دیدار سایت نو
یکی از دوستان بهم یه ایمیل داده بود تا در مورد نحوه ی شکست کاسپارف در مقابل دیپ بلو رو بگم در اصل متن زیر رو از دیجیاتو کپی کردم ولی در آخر یه سری توضیحات دادم که ممکنه درست باشه اما من خودم به دلیل علاقه ام به کامپیوتر و هوش مصنوعی این اتفاق رو یکی از بزرگترین اتفاقات دنیای هوش مصنوعی و کامپیوتر ها می دونم. درسته که این خبر قدیمی ولی برای من و بعضی دیگر از دوستان خیلی جالب و جای سوال داره.
خب پستی که دریجیاتو منشر کرده رو اول مطالعه کنیم بعد میر
یکی از دوستان بهم یه ایمیل داده بود تا در مورد نحوه ی شکست کاسپارف در مقابل دیپ بلو رو بگم در اصل متن زیر رو از دیجیاتو کپی کردم ولی در آخر یه سری توضیحات دادم که ممکنه درست باشه اما من خودم به دلیل علاقه ام به کامپیوتر و هوش مصنوعی این اتفاق رو یکی از بزرگترین اتفاقات دنیای هوش مصنوعی و کامپیوتر ها می دونم. درسته که این خبر قدیمی ولی برای من و بعضی دیگر از دوستان خیلی جالب و جای سوال داره.
بمناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مسابقات تنیس روی میز بانوان در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد یکدوره مسابقات تنیس روی  میز بانوان به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه فجرانقلاب  اسلامی  با شرکت 30 تنیسور ۱۷ بهمن ماه در سالن اختصاصی تنیس روی میز برگزار گردید ، و در پایان جوایزی به رسم یاد بود از طرف هیئت تنیس روی میز شهرستان اهداء گردید.
مسابقات فوتسال  رده سنی
نونهالان  و نوجوانان و بزرگسالان  به مناسبت ماه مبارک رمضان در شهرستان حاجی آباد
  اغاز گردید .

به
گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد ،مسابقات فوتسال رده سنی
نونهالان  و نوجوانان و بزرگسالان به
مناسبت ماه مبارک رمضان در سالن ورزشی شهید ذاکری مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان حاجی اباد با شرکت 8 تیم در
دو گروه (رده نونهالان ) با شرکت 5 در رده سنی نوجوانان و با شرکت 12 تیم در سه
گروه رده سنی  بزرگسالان بص
حضور ریاست محترم هیأت کاراته شهرستان اقلید در باشگاه کیوکوشین سیمرغ به مربیگری سنسی کسری میرسلیمانی و اهدای لوح تقدیر و حکم قهرمانی مسابقات استانی به شرکت کنندگان در این مسابقه که در ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۸ که در شیراز برگزار گردید.
برتری تیم نونهالان پیام وحدت  در هفته اول مسابقات لیگ شهرستان تایباد 

تیم فوتسال نوهالان  پیام وحدت  در هفته اول لیگ شهرستان تایباد موفق شد با نتیجه  5 بر 1 تیم اتحاد را شکست دهد .که گل های تیم پیام را در این دیدار << پمان رحیمی فر ، رسول کریمی ، سلمان با خدا ، سهیل قنبری و امیر حسین آذر بیگی >> به ثمر رساندند .
همچنین محمد طاها صید محمدی دروازبان تیم پیام وحدت که سه تک به تک را در این بازیاز حریف گرفت به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد
کاشمر- ترشیز اسپرت - مراسم بدرقه 2 بانوی ورزشکار خانم ها مهناز گل محمدی ، معصومه محمدی دعوت شدگان به تیم ملی سبک کیوکشین کاراته ناکامورا جهت مسابقات بین المللی در کشور ارمنستان  با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ، معاونت ورزشی اداره ، معاونت ورزش بانوان و مشاور فرماندار شهرستان در امور بانوان و خانواده رئیس هیات ، نائب رئیس بانوان هیات کاراته شهرستان و جمعی از ورزشکاران و خانواده آنان در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر برگزار
دانلود نرم افزار فریتز Fritz 15
Fritz 15 - English Version فریتز 15 دانلود نرم افزار شطرنج فریتز 15 با لینک مستقیم نسخه 32 بیتی و 64 بیتی همراه با فیلم آموزش نصب و  فعال ساز محصول : 2016 chessbase حجم 822 مگابایت   فریتز 15 با تغییرات زیاد وظاهری بسیارجذابتر از نسخه های قدیمی بازیکنان مدرن شطرنج به چه جیزی نیاز دارند؟ یک حریف تمرینی،یک مربی،یک بانک اطلاعاتی بروز و عبور از سرور آنلاین شطرنج. فریتز &n ...
دریافت فایل
شهرستان فریدونشهر با مساحت 2235 کیلومتر مربع در غرب استان اصفهان واقع شده است. ارتفاع این شهرستان از سطح دریا 2590 متر بوده که به همین سبب بام ایران لقب گرفته است. این شهرستان دارای پنج دهستان به نامهای برف انبار ، چشمه لنگان ، عشایر قلعه سرخ ، پیشکوه موگویی و پشتکوه موگویی را شامل می شود.
ادامه مطلب
مسابقات اتومبیل رانی
مسابقات اتومبیلرانی یکی از مهیج‌ترین مسابقات ورزشی است که سالانه در اقصا نقاط جهان دیدگان میلیون‌ها نفر را معطوف
به خود می‌کند.
به راستی چقدر در مورد مسابقات اتومبیلرانی اطلاعات داریم؟ از تاریخچه آن چقدر می‌دانیم؟ آیا می‌دانیم انواع مسابقات
اتومبیلرانی چیست و سالانه چند مسابقه برگزار می‌شود؟ آیا از قوانین مسابقات اطلاعی داریم و اینکه چه نوع خودروهایی
اجازه شرکت در سطوح مختلف مسابقات را پیدا می‌کنند؟ و...
ادام
شهرستان چادگان در محدوده‌ای به مختصات ۵۰ درجه و ۱۳ دقیقه تا ۵۰ درجه و ۵۱ دقیقه طول شرقی و ۳۲ درجه و ۳۲ دقیقه تا ۳۲ درجه و ۵۸ دقیقه عرض شمالی واقع شده‌است. بنابراین شهرستان چادگان از طولی معادل ۸/۳۸ دقیقه یا ۹/۵۸ کیلومتر و عرضی معادل ۵۸/۲۵ دقیقه یا ۱/۴۷ کیلومتر برخوردار می‌باشد. مرکز شهرستان چادگان در فاصله تقریبی ۱۱۵ کیلومتری غرب مرکز استان واقع گردیده‌است و با مساحت ۱۲۰۰ کیلومتر مربع از سمت شمال و شرق با شهرستان تیران و کرون، از سمت شمال غر
معمولا در شطرنج فرض بر اینست که در جایی می بایست و می توان حمله کرد که برتری قوا داشته باشیم. حمله اقلیت اما این اصل را نقض می کند!
حمله اقلیت توسط پیاده ها و اینبار در جناحی انجام می شود که پیاده های کمتری نسبت به حریف داریم. با اینحال انجام حمله خصوصا در چنین شرایط حساسی نیاز به دانش و ظرایف خاص خود دارد.
استاد بزرگ نایجل دیویس در این درس با ارائه مثال هایی در اینباره بحث می کند.
ادامه مطلب
سارا خادم‌الشریعه چندی پیش خداحافظی‌اش از تیم ملی شطرنج را اعلام کرد و پس از آن روزه سکوت گرفت. او حالا پس از مدت‌ها سکوت معتقد است اتفاقات خوبی فدراسیون شطرنج درحال رخ دادن است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سارا خادم الشریعه که روزه سکوت گرفته بود سرانجام سکوتش را شکست.او ماه ها حرف به زبان نیاورد تا حاشیه جدیدی برایش ایجاد نشود.وقتی از او درباره بازگشت دوباره به تیم ملی سوال کردیم این واکنش را نشان داد:«آن زمان که آن پست را منتشر کردم خی
فاطیما برازجانی نخبه هشت ساله آبپخشی در مسابقات محاسبات ذهنی ریاضیات در رقابت با ۱۳ ساله‌ها خوش درخشید.
به گزارش سفیر جنوب؛فاطیما برازجانی نخبه هشت ساله آبپخشی در مسابقات محاسبات ذهنی ریاضیات بار دیگر برتری خود را نشان داد و این‌بار برای ورودی به مسابقات کشوری در مرحله استانی در بالاترین سطح با ۱۳ ساله‌ها به میدان رفت و به راحتی و مقتدرانه پیروز شد و به مرحله کشوری صعود کرد.
فاطیمابرازجانی نخبه ۸ساله آبپخشی در رقابت با۱۳ساله هادربالات
بمناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مسابقات تک لیفت بانوان در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد یکدوره مسابقات تک لیفت بانوان به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه فجرانقلاب  اسلامی  با شرکت 25 نفر 16 بهمن ماه در سالن ورزشی ایروبیک  برگزار گردید ، و در پایان جوایزی به رسم یاد بود از طرف اداره ورزش و جوانان  شهرستان اهداء گردید.
ترجمه چلنج های "هفته پنجم" سیزن 9 :
Free Pass Challanges :
➖ با 3 آیتم Grenades ، Dynamite یا Stink Bombs به دشمنان خود 200 دمیج وارد کنید. 
➖ در Salty Springs یا Frosty Flights هفت Chests باز کنید. 
➖ 5 دمشن را در مچ های مختلف بکشید. 
BattlePass Challanges:
➖ این چلنج 3 مرحله دارد:
1 پیست مسابقات ماشین کنار Paradise Palms را کامل کنید.
2 پیست مسابقات ماشین کنار Happy Hamlet را کامل کنید.
3 پیست مسابقات ماشین کنار Junk Junction را کامل کنید. 
➖ از 5 ترپ در مچ های مختلف استفاده کنید. ( انواع ترپ ها ) 
➖ از 5 Wind Turbines ( توربین ه
جهت هدایت به صفحه ثبت نام ، روی این عکس ضربه بزنید
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فریدن ، جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش الکترونیک و در سه رده سنی کودک و نوجوان و بزرگسال در سایت samakpl.ir آغاز گردید.
ادامه مطلب
شهرستان کاشمر / کوهسرخ " پایگاه خبری ترشیز اسپرت
به اطلاع کلیه ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش می رساند نمایندگی تربیت بدنی منطقه کوهسرخ باکمک هیئتهای ورزشی ،بخشداری ،شهرداری ،شورای شهروخیرین در نظر دارد با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان همچون سالیان گذشته اقدام به برگزاری مسابقات مختلف ورزشی نماید.

ادامه مطلب
تیم راهیان عاشورا برای شرکت در مسابقات فوتبال زیر 17 سال مرحله نهایی عازم تهران شد این مسابقات به میزبانی مقاومت تهران خواهد بود و تیمهای 1_مقاومت تهران2_راهیان عاشورا تبریز 3_ولایت اهواز 4_خلیج فارس شیرازدر این مسابقات حضور خواهند داشت .برای تنها نماینده استان آذربایجان شرقی ، تیم راهیان عاشورا با مربیگری محمد حسین پناهی و امیر پناهی آرزوی موفقیت دلریم
(( برگزاری مسابقات  دو دختران  بمناسبت  گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در روستای طاشکوئیه از توابع بخش مرکزی شهرستان حاجی آباد)).
 بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مسابقات دو دختران در روستای طاشکوئیه از توابع بخش مرکزی شهرستان حاجی آباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد، مسابقات دو دختران   بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و با شرکت 30 دونده روز چهارشنبه مورخه 16/11/
به گزارش چفچفک، ششصد و پنجاه و هشتمین دوره مسابقات سالیانه کشتی روغنی در شهر ادیرنه برگزار شد. استاندار ادیرنه در مراسم افتتاح این مسابقات٬ کشتی روغنی را نمادی از جوانمردی و فتوت دانست.
کشتی روغنی از انواع ورزش‌ های سنتی و تاریخی ترکیه است که در آن کشتی گیران تمام بدن خود را به روغن آغشته می‌کنند و در نتیجه تماس و گرفتن دست و پا و سرشاخ شدن بسیار سخت می‌شود.
شرکت کنندگان پس از مالیدن روغن زیتون بر بدن خود و شلواری از جنس پوست گاومیش می پوشند
((مسابقات دارت ویژه
بانوان بمناسبت  سوم خرداد ماه گرامیداشت
سالروز آزاد سازی خرمشهر در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید )).

به گزارش
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد، مسابقات دارت  بمناسبت سوم
خرداد ماه  ویژه بانوان  با هدف
گرامیداشت آزاد سازی خرمشهر روز مقاومت، ایثار و پیروزی  و در جهت ترویج فرهنگ ورزش همگانی ، ایجاد نشاط و شادابی در میان بانوان و جذب آنان
به فعالیت های ورزشی در این شهرستان با حضور 30ورزشکار  خانم مورخه 2/3/9
دانلود سورس کد پروژه بازی شطرنج با پایتون PYTHON
دانلود سورس کد پروژه بازی شطرنج با پایتون PYTHON اپن سورس و قابل تغییر   دانلود سورس کد پروژه بازی شطرنج با پایتون PYTHON   دانلود سورس کد پروژه بازی شطرنج با پایتون PYTHON بازی شطرنج با پایتون که به صورت سورس کد انجام شده است و قابل ویرایش و تغییر می باشد. ...
دریافت فایل
دانلود سورس کد پروژه بازی شطرنج با پایتون PYTHON دانلود سورس کد پروژه بازی شطرنج با پایتون PYTHON اپن سورس و قابل تغییر   دانلود سورس کد پروژه بازی شطرنج با پایتون PYTHON   دانلود سورس کد پروژه بازی شطرنج با پایتون PYTHON بازی شطرنج با پایتون که به صورت سورس کد انجام شده است و قابل ویرایش و تغییر می باشد. ...دریافت فایل
دختران حاجی آباد ی مقام سوم رشته طناب کشی در الپمیاد بازی های
بومی و محلی جام خوشه چین استان را کسب نمودند
به گزارش
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد،  اعزام تیم دختران شهرستان حاجی آباد  به المپیاد بازی های بومی و محلی جام خوشه چین
که به میزبانی شهرستان رودان با شرکت 8 تیم از شهرستان های : بندرعباس ،رودان
،حاجی آباد میناب ،قشم ،جاسک و ... مورخه 27 4/98 در مجموعه ورزشی شهید چمران  شهرستان رودان در رشته  های طناب کشی ،هفت سنگ ،چوب
کسب مقامهای درخشان هنرجویان هنرستان حائری در رشته های مختلف مسابقات فرهنگی هنری ناحیه 2 یزد و راه یابی تعداد زیادی از این عزیزان به مرحله استانی این سری از مسابقات را به هنرجویان، خانواده های محترم، هنرآموزان و دبیران و سایر همکاران در هنرستان حائری تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون همگان را در مراحل بعد و نیز سایر عرصه های زندگی آرزومندیم.
مدیریت هنرستان حائری
نتایج مسابقات فرهنگی هنری _ مرحله ناحیه
از دوران پیدایش ورزش‌های رزمی زنان تاکنون و به لطف مبارزان بااستعداد و قابل توجهش، مسابقات MMA زنان رشدی فراتر از حد تصور داشته است. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با بهترین و مشهورترین مبارزان زن در تاریخ این مسابقات رزمی معتبر آشنا سازیم.
ادامه مطلب
معاون وزیر راه و شهرسازی:
ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن، در ۴ شهر جدید و ۱۰ شهرستان استان تهران از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۳۰ آذر آغاز می‌شود.
شهروندان تهرانی در ۴ شهر جدید پرند، پردیس، هشتگرد و ایوانک نیز می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.
در شهرستان دماوند شهرکیلان، شهرستان فیروزکوه شهر فیروزکوه، شهرستان ورامین، شهرستان قرچک، شهرستان پاکدشت در شهر‌های پاکدشت و شریف اباد، شهریار ، ملارد در صفا دشت، شهرستان اسلامشهر و رباط کریم در شهر رباط کر
دانلود نرم افزار شطرنج فریتز ۱۷ Fritz 17 New Engine
Fritz 17: New Fritz: New Engineنرم افزار قدرتمند شطرنج فریتز 17محصول :chessbase 2019همراه با کتاب 2017دیتابیس 2020همراه با سریال نامبر و فعال ساز دائمیفیلم آموزش فارسی  روش نصب و فعال سازی در اواخر قرن ، فریتس دنیای شطرنج را با پیروزی بر گری کاسپاروف و ولادیمیر کرامنیک -قهرمان جهان- در آن زمان مجذوب خود کرد. "محبوب ترین برنامه شطرنج" (طبق نظرسنجی مجله آلمانی اشپیگل): همه چیزهایی را ...دریافت فایل
شرکت وانت بار ایرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه باربری یک دهه است که در زمینه جابه جایی وسایل و اثاثیه فعالیت می نماید .
این مجموعه در زمینه امر حمل اثاثیه منزل به شهرستان و از شهرستان به تهران ، حمل انواع بار به شهرستان با وانت و نیسان و حمل بار از شهرستان به تهران مشغول خدمت رسانی است و خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد .
این شرکت برای جلب رضایت مشتریان خود نرخ های خود را به صورت کارشناسی شده به مشتریان ارائه می دهد . دلیل این کار ا
رسیدن به مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال نونهالان تهران با تیم انصار المهدی 
دو دوره قهرمانی با تیم منتخب مدارس ابتدایی منطقه 11 در مسابقات فوتبال مناطق شهر تهران 
قهرمانی با تیم منتخب دبیرستان البرز در مسابقات منطقه 6
کسب مقام سوم مسابقات فوتبال مدارس ابتدایی منطقه 11 یا مدرسه میلاد
درخشش تیم فوتبال نونهالان سرخ پوشان در لیگ برتر تهران  

به نام خدا
ضمن آرزوی بهروزی و سلامتی برای همه شما دوستان عزیزم 
خداوند بزرگ رو شاکریم که دوباره توفیق خدمت در عرصه ورزش فوتسال رو نصیب ما کرد.
به لطف خدا امسال پس از تلاش فراوان تونستیم یه سهمیه از مسابقات کشوری در رده ی نوجوانان بگیریم و تیم خوب پیام لالی رو بهمراه چند تن از دوستان خوب دزفولیمون عازم استان اصفهان کنیم. علی رغم تمام کم و کاستی ها ولی بعنوان اولین تجربه ی کشوری برای شهرستانی مثل لالی که تا کنون در هیچ رده و سطحی تیم رسمی و باش
شهروز مقصود طالقانی أو یک تکواندو کار است که در خردسالان عناوین زیادی کسب کرد أو توانست:٣بار قهرمان استان مازندران شود در انفرادی در مسابقات تیمی هم در تیّم شهاب نور دوم شد و در مسابقات کشوری تیمی مقام دوم را کسب کرد
او در أوزان های ٢٨ ٣٠ ٣٢ بیشتر کسب مقام کرد و أین مبارز چالوسی یکی إز مدعی های مسابقات بوده و هست أو هم اکنون در نونهالان مبارزه میکند و أو درحال گذر إز مصدومیت هاست و تعویض باشگاه خود به اماتور به سطح حرفه ای.  امید برأی موفقیت ا
گزارش تصویری از تیم شهرستان اقلید باشگاه آسیا (برادران مسموعی) در تاریخ ۱۶ و۱۷ اسفندماه نودوهفت شرکت در مسابقات بین‌المللی کرمان باحضور کشورهای عراق،عمان،افغانستان، آذربایجان و ایران که تنها نماینده فارس تیم اقلید خوب درخشیدند و دستاورد هنرجویان با هفده شرکت کننده شش نفر مقام دوم وهفت نفر مقام سوم بوده ودرآخر تشکر میکنم از جناب آقای مبارکی ریاست محترم هیأت استان با حمایت خوب ایشان مایه دلگرمی تیم های استان می باشند.
Robo-WrestleMania 2017,The Jetsons and WWE 2017 1080p BluRay,جتسون,جتسون در مسابقات کشتی کج,جف برگمن,خانوادگی,دانلود رایگان مسابقات WWE,دانلود کشتی کج,دوبله فارسی,دوبله فارسی انیمیشن The Jetsons and WWE,دوبله فارسی انیمیشن جتسون در مسابقات کشتی کج,زیرنویس فارسی انیمیشن The Jetsons and WWE 2017,کارتون جتسون در مسابقات کشتی کج با دوبله فارسی,کمدی,مسابقات کشتی کج,
ادامه مطلب
مسابقات  والیبال  4جانبه  بانوان بمناسبت  گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر  در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد، بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر   انقلاب اسلامی  یک سری مسابقات 4 جانبه  والیبال دختران روز پنج شنبه 17بهمن ماه با شرکت 4 تیم درشهرستان حاجی آباد  به صورت  دوره ای در سالن  ورزشی شهید ذاکری  مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان حاجی آباد برگزار گردید.
در پایان  نیز به رسم یاد بود ل
هفتمین دوره مسابقات طلاب و روحانیون اهل سنت خراسان به کار خود پایان داد.
به گزارش شریعت نیوز  به نقل از  خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان رضوی، مسئول برگزاری این دوره از مسابقات گفت: این مسابقات با حضور 200 نفر از روحانیان و طلاب اهل سنت از 24 دی در اردوگاه ثامن الائمه در مشهد آغاز شد.
حجت الاسلام والمسلمین مهربان افزود: شرکت کنندگان در این مسابقات در رشته های حفظ، قرائت، ترجمه و مفاهیم در دو بخش برادران و خواهران با هم به رقابت پرداختند و در ن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها